Tüm Kategoriler

EN

Haberler

Bebek yetiştirme sürecinde ne gibi beklenmedik ve tehlikeli durumlar yaşadınız?

Zaman: 2021-04-08 Hitler: 40
paylaş:

Shenzhen Legenday Technology Co, Ltd

Çevre Dostu Gıda Sınıfı Silikon Malzemesi!

公司 门 头 .jpg

You are subscribed as %%[email protected]%%

Bebek yetiştirme sürecinde ne gibi beklenmedik ve tehlikeli durumlar yaşadınız?

Hangi anlar seni korkutur?


Oğlum 6 aylıkken ona üzüm aldım. Ona bir tat vermek istedim. Üzümleri temizledim ve ona bir tat vermek istedim.

Onu dudaklarına koymak ve yalamasına izin vermek istedim, ama bu atıştırmalık yemeğin doğrudan ağzına gitmesini beklemiyordum. Gözlerim hızlı ve ellerim ağzından üzümleri topluyor.

Gerçekten korkmuştum ve o sırada hala korkmuştum.

Oğluma her elma, yaban mersini veya kiraz vermek istediğimde, meyve püresini yapmak için biraz ılık su eklemem gerekiyor. Bunun bir sorun olduğunu düşünüyorum ve birçok süreç ve vitaminlerin kaybolacağını düşünüyorum.

Ama ona internetten emzik aldığım için meyveyi içine koyabiliyorum, oğlum tadabiliyor, çiğneme yeteneğini kullanabiliyor ve güvende.
3.jpgBu tür bebek taşıyan eseri seviyorum

Ürün malzemesi gıda sınıfı pp silikondur ve güvenli bir tasarıma sahiptir. Emzik, emziğin yenilikçi tasarımını benimser. Boğulmaya neden olup olmayacağı konusunda kesinlikle endişeleneceğine inanıyorum. Endişelenme. 2 mm'lik homojen damlama deliği, ergonomik ve rahat bir tutuşun yanı sıra iyi bir konfor ve tazelik sağlar.

Farklı modelleri var sadece diş kaşıyıcı değil, aynı zamanda diş çıkarma ve meyve ve sebze eğlencesinin birleşimidir, emip ısırır, sadece dişleri değil, aynı zamanda ek besinlerin beslenmesini de alır. Bebek de çok tatmin ediyor! En dikkat çekici olan fiyattır! Mal kalitesi ile düşük fiyat! Hem kalite güvenliği hem de maliyet etkinliği doğrudur.

Ücretsiz numune almak ve fiyat hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin
Yeni kullanıcılar için% 20 İNDİRİM

1.jpg


İkincisi, bebeğinize ne zaman emzik veriyorsunuz?

Bebeklerin besin alımı için farklı aşamalarda farklı gereksinimleri vardır. Emziren bebekler, gelişen beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için 6 ay sonra yiyecek eklemelidir. 0-6 aylık bebekler için anne sütü ihtiyaç duyulan tüm besinleri sağlamıştır ve bu en makul "beslenme öğünü" dür. Anne sütü almayan bebekler için genellikle 4 ay sonra tamamlayıcı gıdalar eklemeye başlarlar. Bebek şu anda emzik gibi tamamlayıcı gıda araçlarını da kullanabilir. 

咬 咬 乐 总 .jpg

Sertifika ve Teslimat

Silikon ürünlerin altın tedarikçisiyiz. FDA, LFGB, CE, ROHS, EN71 gibi birçok sertifika sağlayabilir İşinizi desteklemek için ihtiyacınız varsa, lütfen ücretsiz olarak bizimle iletişime geçin.
咬 咬 乐 1 (4) .jpg


Meslek ve Garanti Nakliye Hizmeti

Ayrıca deniz, hava ve tren gibi nakliye yollarımız da var. Amazon deposuna gönderim yapmanız gerekiyorsa, DDP yolu için çalışabiliriz. Müşterimiz ayrıca bize "Güvenli ve Hızlı" geri bildirimi veriyor.

咬 咬 乐 1 (2) .jpg

Shenzhen Efsanesi 

About Us
silicone baby bibs manufacturer
with over 20years experiences 
and design&develop for customer
from around the world

Our Location
Dongming building #284,
Minkang Road, Zhangkeng 
community,Shenzhen

Office Hours
24 hours online

O : 86 13430834223
E :  [email protected]

Bu e-postaları almayı durdurmak için lütfen aboneliğinizi iptal edin.
Şirket Adınızı, Adresinizi ve İletişim Bilgilerinizi yazın