Tüm Kategoriler

EN

Haberler

Ynt: Bebeğinizin yeni bir aşamaya geçmesine yardımcı olun

Zaman: 2021-06-25 Hitler: 5
paylaş:

Bebeğinizin yeni bir aşamaya geçmesine yardımcı olun

Bebek fırçalamanın geçiş döneminde hem sakız hem de diş fırçası olan silikon diş fırçası kullanın. Güvenli ve yumuşaktır, bebeklerin dişlerini fırçalama alışkanlığı geliştirmelerini sağlar.

01.jpg#

#Sıkışma önleyici güvenlik bölmesi, yanlışlıkla güvenle kaydırmayı reddetme

İnsancıllaştırılmış bölme tasarımı, dişleri fırçalarken bebeğin girişinin çok derin olmasını önler, bu da kırılma krizini etkili bir şekilde önleyebilir, böylece kolaylıkla ve gönül rahatlığıyla yıkayabilir ve fırçalayabilirsiniz.

02.jpg

#Yumuşak silikon fırça başlığı hassas diş etlerini önemser

Kıllar yumuşaktır, diş etlerine nazikçe masaj yapar, diş etlerine zarar vermesi kolay değildir ve bebeğe bebeğin genç süt dişleri için daha hassas bir bakım sağlar.

03.jpg

#Bilimsel Adaptasyon Sapı Fırçalama duruşunda doğru şekilde ustalaşın

Bebeğin eline uyan kaymaz sap, kayması, düşmesi kolay değildir ve tutması rahat ve emek tasarrufu sağlar, bebeğin doğru fırçalama duruşunu hızlı bir şekilde kavramasını sağlar.

04.jpg

#Esnek ve pratik, basit kurulum ve demontaj

Çıkarılabilir yapı tasarımı, günlük temizlik için uygundur.

05.jpg

#Yüksek sıcaklıkta dezenfeksiyon tutun, temel temizliği geri yükleyin

Yüksek sıcaklık ortamına dayanabilir, kaynatma, buhar ve ultraviyole ile sterilize edilebilir
Bebeğin girişinin daha rahat olması için saf ve temiz özünü geri yükleyin.
06.jpgLegenDay, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için en son teknolojiyi benimser ve şekiller/boyutlar/renkler/işaretler/ambalajlar vb. dahil olmak üzere özelleştirilmiş hizmetler sunar - aklınızda ne olursa olsun, araştırıp uygulayacağız!

8.jpg


Silikon ürünleri üreticisi ve tedarikçisi olarak 10 yıldan fazla deneyime sahip olan LegendDay, uygun maliyetli silikon ürünler geliştirmeye devam ediyor, giderek daha fazla insanın silikon ürünlerini tanımasına ve kullanmasına izin vermeye, dünyayı korumak için paylarına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Sayısız tedarik ettik. Amerika, İngiltere, Avrupa, Avustralya, Kanada, Hollanda, Güney Afrika, Polonya, Rusya, Singapur, Malezya, BAE, Suudi Arabistan, Meksika, Brezilya, Türkiye, Asya ve Afrika ve benzeri dahil olmak üzere dünyanın her yerinden müşterilere silikon ürünleri , ayrıca aralarında iyi bir üne sahip.

韩国.jpg

Tüm silikon sorunlarınıza açıklamalar ve cevaplar sağlamak için silikon endüstrisinin mesleki bilgilerini öğrenmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


20年实力工厂.jpg