Tüm Kategoriler

EN

Haberler

Re: Diş kaşıyıcı da farklı zamanlar için kullanır, diş kaşıyıcı hakkında bu bilgiyi biliyor musunuz?

Zaman: 2021-04-21 Hitler: 34
paylaş:

Diş kaşıyıcı da farklı zamanlarda kullanılır, diş kaşıyıcı hakkında bu bilgiyi biliyor musunuz?

Yeşil hayat, yeşil moda

 

Dikkatli ebeveynler, bebeklerimizin altı ay sonra sık sık parmaklarını emeceklerini göreceklerdir. anne-babalar her zaman bebeğin duygularını yaptığını düşündüler, ancak gerçek şu ki bebek diş çıkarma dönemine giriyor.

 

1. Bebek diş çıkarma döneminde rahatsız olursa ne yapmalıyız?

Bebeğin diş çıkarma süreci çok üzücü bir süreçtir. Diş etlerinde oluşan şişlik, ağrı ve kaşıntı her gün bebeği yok eder. Şu anda bebek gördüğünde her şeyi ısırmak istiyor. Çok kirlidir, diş etlerine zarar verir ve yutma, yemek yeme gibi kazalara neden olur. Diş çıkarma döneminin rahatsızlığını hafifletmek için ebeveynlerin diş kaşıyıcılarına hazırlanmaları gerekir. Aletler, sadece diş çıkarırken bebeğin diş etlerinin rahatsızlığını hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda diş aletlerini emip ısırarak bebeğin ağzının ve ellerinin koordinasyonunu da destekler.

 

Diş kaşıyıcı araçları nasıl seçilir?
1. Ev yapımı diş çıkaran yiyecekler
Annemiz, bebeğin dişlerini çiğnemek ve öğütmek için ev yapımı diş çıkaran yiyecekler yapabilir, meyveyi ince meyve dilimleri veya parmak kalınlığında küçük şeritler halinde kesebilir; greyfurt ve turp kabuğu gibi bazı meyve ve sebze kabukları nispeten sert bir dokuya sahiptir ve soyulabilir. Bebeğin dişlerini gıcırdatması için küçük parçalar, tadı iyi olmasa da yine de çok faydalıdır. Ev yapımı diş çıkaran yiyeceklerin avantajları doğaldır, kirlilik içermez, düşük maliyetlidir, bebekler yemeyi sever ve ebeveynler ve anneler de çok tatmin edicidir. 

 

2 、 silikon bebek emziği

Emziğin avantajı, bebeğin ısırma yeteneğini geliştirmek için kesilmiş et, meyve ve sebze yiyeceklerini silikon filtreye koyabilmesidir. Et ve sebze suyu ve bir miktar yemek püresi filtreden sıkılarak otomatik olarak yemeye zorlanabilir.Bebekler dişlerini gıcırdatırken lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirler. Tavsiye etmeye değer.

 

Silikon tedarikçisinin en çok satışı

1, Mevcut için farklı stil ve renk
2, kraft kutusu gibi özelleştirilmiş ambalajı destekleyin
3 : 7 gün üretimi gönder
4 : Dünyanın dört bir yanından güvenli ve hızlı nakliye yolu sağlayın

 

 

Entegre üretim hattı

Silikon ürünlerinden Altın Tedarikçisiyiz.FDA, LFGB, CE, ROHS, EN71 gibi birçok sertifikasyon sağlayabilir.İşinizi desteklemek için ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle ücretsiz iletişime geçin.

 

Meslek ve Garanti Nakliye Hizmeti

Ayrıca deniz, hava ve tren gibi çeşitli nakliye yollarımız da var.Amazon deposuna gemi ihtiyacınız varsa, DDP yolu için çalışabiliriz.Müşterimiz ayrıca bize "Güvenli ve Hızlı" geri bildirimde bulunur. !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu e-postayı, bu tedarikçiye e-ticaret sitesinde abone olduğunuz veya e-posta adresinizi başka bir kanal üzerinden değiştirdiğiniz için aldınız. Bu tedarikçiden artık haber almak istemiyorsanız, lütfen buraya Tıkla