Tüm Kategoriler

EN

Haberler

Bebekler kendi başlarına yemeyi öğrendiklerinde, genellikle kaselerini devirirler. Anneler ne yapmalı?

Zaman: 2021-09-30 Hitler: 6
paylaş:
Shenzhen Legenday Technology Co, Ltd
Çevre Dostu Gıda Sınıfı Silikon Malzemesi!


Bebek bağımsız olarak yemeyi öğrenir, genellikle kaseyi devirir ve kırar. Sahne karmakarışık. Bununla beraber yemek masasındaki ayı çocuk sabitlenir ve bebek rahatlıkla yiyebilir.

01-1.jpg

Bebek aperatif kasesi, öğleden sonra çayın tadını çıkarın, bebek aperatifleri yer ve istediği zaman sallayın, aperatifler dökülmez, katlanabilir ve taşınabilir, kullanışlı ve kompakt, toz geçirmez ve sızdırmaz.
01-2.jpg

Esnek denizyıldızı tarzı açma, ellerinizi incitmeden hassas tutuş Küçük denizyıldızı şeklindeki açılış tasarımı, esnek ve dökmesi kolay atıştırmalıklar, hassas elleri incitmeden kullanımı kolay.
01-3.jpg


Yüksek kaliteli silikon bebek besleme tepsisi, gıda sınıfı malzeme, her lokmada içiniz rahat olsun Kesinlikle seçilmiş gıda sınıfı malzemeler, güvenli ve kokusuz, mamaya yakın olduğundan emin olun Bebek rahat yiyor, anne daha rahat .

.01-4.jpg

Devrilmeyi önlemek için tek parça vantuz Alt vantuz tasarımı, kaymadan masanın üzerinde sabit bir şekilde emilebilir.
01-5.jpg

Yuvarlak Biyonik sap

Kalın ve pratik malzeme, tutamak pürüzsüz ve iki akıllı büyük kulak gibi, tutması kolay ve daha akıllı beş çapak.
01-6.jpg


Profesyonel ve garantili taşımacılık hizmetleri

Ayrıca deniz, hava ve tren gibi birden fazla ulaşım şeklimiz var. Amazon deposuna gönderim yapmanız gerekiyorsa DDP yöntemini kullanabiliriz. Müşterilerimiz ayrıca bize "güvenli ve hızlı" geri bildirim sağlar.

.
01.jpg

Küresel olarak Kore denetimsiz ürünler tedarik etme yeteneğine sahibiz Birden fazla markanın kooperatif tedarikçileri Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Meksika, İtalya, Brezilya, Arjantin, Fransa, Şili, Kanada, Yeni'deki müşteriler arasında iyi bir üne sahiptir. Zelanda, Singapur, Vietnam, Japonya, Güney Kore ve diğer ülkeler/bölgeler. Bablov, IKV, KUB, Hello kitty gibi ünlü markalarla işbirliği yapıyoruz ve sizinle işbirliği yapmanın bir yolunu bulmayı umuyoruz!

.韩国.jpgShenzhen Legenday Technology Co, Ltd
Dongming binası #284, Minkang Yolu, Zhangkeng topluluğu, Shenzhen 518131
Ofis Saatleri: 24 saat çevrimiçi

O : 86 13430834223 E : [email protected]